UAB Vaišvydavos autoservisas, nepriklausomas autoservisas teikiantis visas automobilių priežiūros ir remonto paslaugas. Teikiame plataus profilio remonto paslaugas lengviesiems ir komerciniams automobiliams  ir kitoms transporto priemonėms. Esame profesionalų komanda,  orientuota į geriausius rezultatus, todėl siekiame rasti optimalų sprendimą kiekvienam atvejui ir visus klientus išlydėti su šypsena ir puikiai veikiančia transporto priemone.

Susipažinkite su mūsų veiklos istorija ir vertybėmis.

Mūsų istorija

Ilgametė patirtis dirbant su transporto priemonėmis ir daugybė partnerių įvairiuose pasaulio kampeliuose leido aiškiai apibrėžti tikslus, kurių siekiame teikdami automobilių remonto paslaugas. Suvienijome savo srities profesionalų komandą ir šiandien aptarnaujame ne tik lengvuosius, bet ir komercinius automobilius, padedame klientams gauti reikalingas dalis ir esame vertinami kaip patikimas partneris. Nors dar neseniai atvėrėme UAB Vaišvydavos autoserviso duris, didžiuojamės turėdami nuolatinių klientų, kurie puikiai vertina mūsų teikiamas paslaugas ir savo automobiliui renkasi tai, kas geriausia.

Veiklos principai

UAB Vaišvydavos autoservisą nuo pirmųjų veiklos dienų kūrėme kaip verslą, skirtą palengvinti vairuotojų problemas ir suteikti visas reikalingas paslaugas kuo greičiau ir patogiau. Šiandien šis tikslas taip pat yra viena iš vertybių, kuria vadovaujamės, o iš anksto apgalvotos strategijos, kompleksinės paslaugos ir aukšta darbo kokybė leidžia užtikrintai žengti į priekį.

Vaišvydavos autoserviso komanda dirbdama visada siekia geriausio rezultato ir vadovaujasi įmonėje patvirtinta kokybės valdymo sistema: taip užtikriname saugumą ir atitikimą transporto priemonių bei dalių gamintojų keliamiems reikalavimams tiek remonto, tiek montavimo bei testavimo metu.

Visada atsižvelgiame į kliento poreikius bei lūkesčius ir padedame rasti optimaliausią sprendimą.  Autoservise vertiname kliento pasitenkinimą. Žinome, kiek pastangų reikia įdėti ieškant patikimų partnerių, todėl didžiuojamės, kad klientai gali mumis pasitikėti jau pirmąjį kartą.

Problemos su automobiliu?  TA artėja prie pabaigos? Kreipkitės ir mūsų profesionalai visada ras sprendimą.

Vaišvydavos autoservisas – aukšta kokybė ir patikimumas iš vienų rankų.

Rekvizitai:
UAB Vaišvydavos autoservisas
Į.k 304713356
PVM LT100011979913
Garšvės g. 9, Kaunas
Mob. +370658 99977
Email:. vaisvydavosautoservisas@gmail.com