Savo veikloje naudojate lengvuosius automobilius, komercinį transportą ar kitas transporto priemones? Leiskite savo verslo autoparku pasirūpinti profesionalams.

Vaišvydavos autoserviso pasiūlymas verslo klientams

Kai kalbame apie verslą, kiekvienas transporto priemonės gedimas yra susijęs ne tik su finansiniais nuostoliais, bet ir su negautomis pajamomis, kurias būtų galima uždirbti išvengiant prastovų. Mes tai puikiai suprantame, todėl savo verslo klientams padedame minimalizuoti dėl gedimų patiriamus nuostolius suteikdami paslaugas greitai, kokybiškai ir lanksčiai.

Įmonės, patikėjusios savo autoparko priežiūrą Vaišvydavos autoservisui gali naudotis šiais privalumais:

Prioritetas. Verslo klientus, įvykus gedimui, aptarnaujame pirmiausia, tad nereikės laukti eilėje, kol atsakingas mechanikas atliks kitus darbus. Versle laikas yra pinigai, tad stengiamės savo klientams padėti kuo labiau sumažinti dėl remonto patiriamus nuostolius ir maksimaliai sutrumpinti prastovos laiką.

Pakaitiniai automobiliai. Versle yra svarbi kiekviena diena, o automobiliai dažniausiai sugenda tuomet, kai mažiausiai reikia. Patikėkite automobilio remontą mums, o visus verslo reikalus patogiai galėsite sutvarkyti važiuodami pakaitiniu automobiliu.

- Pamirškite periodines apžiūras ir TA galiojimo laiką. Galite pamiršti apie padangų, alyvos, akumuliatoriaus ar valytuvų keitimą – visomis periodinėmis transporto priemonių apžiūromis, reikalingais pakeitimais ir paruošimu TA pasirūpins mūsų servise dirbantys profesionalūs meistrai. Užtikrinsime, kad Jūsų verslo automobiliai visada važiuotų puikiai.

- Originalios įrangos kokybės dalys. Verslo klientams siūlome rinktis originalios įrangos kokybę atitinkančias dalis, kurias rekomenduoja ir automobilių gamintojai. Pasirūpinsime visų reikalingų dalių pristatymu iš tiekėjų, tad autoparko transporto priemonės tarnaus patikimai, o remontas kainuos mažiau.

Lanksčios sutarties sąlygos. Verslo klientams suteikiame lanksčias bendradarbiavimo sąlygas, tad galima rinktis įvairius paslaugų komplektus. Mūsų verslo klientai gali servise remontuoti automobilius, papildomai užsisakyti jų periodinę apžiūrą, paruošimą sezonui ar TA ir kitas paslaugas. Taip pat suteikiame galimybę mokėti už atliktus darbus periodiniais mokėjimais, tad mokėsite tik už tas paslaugas, kurios jau buvo suteiktos.

- Konkurencingos kainos. Vaišvydavos autoservisas turi daug partnerių Lietuvoje ir kitose pasaulio šalyse, todėl visada rasime sprendimą, kuris geriausiai atitinka poreikius ir galimybes. Mums svarbiausia darbo kokybė, greitis ir kaina, tad galime savo klientams padėti visa tai suderinti. Mūsų meistrai pasiruošę kvalifikuotai parinkti labiausiai tinkamas dalis ir rasti optimalius sprendimus.

- Naudingi pasiūlymai. Pasirinkę Vaišvydavos autoservisą savo verslo automobilių priežiūrai, galėsite pasinaudoti ir ypatingais pasiūlymais darbuotojų asmeninėms transporto priemonėms. Tai naudingas pasiūlymas, kuriuo galite pasinaudoti didindami savo konkurencingumą darbo rinkoje, suteikdami savo darbuotojams pridėtinės vertės.

< >

Techninė pagalba kelyje

Ištiko bėda? Skambinkite ir nedelsiant atvyksime spręsti problemos.ir optimalūs sprendimai.

Paruošimas techninei apžiūrai

Patikėkite automobilio techninę apžiūrą mums. Pasirūpinsime automobiliu ir puikiai jį paruošime.

Alyvos keitimas

Jūsų automobilis kasdien leidžia nukeliauti ne vieną kilometrą. Leiskite mūsų meistrams pasirūpinti jo būkle.

Automobilių remontas

Turite nusiskundimų? Manote, kad kažkas neveikia? Atliksime patikrą, nustatysime gedimą ir jį išspręsime.

Rekvizitai:
UAB Vaišvydavos autoservisas
Į.k 304713356
PVM LT100011979913
Garšvės g. 9, Kaunas
Mob. +370658 99977
Email:. vaisvydavosautoservisas@gmail.com